Turnusy Rehabilitacyjne


Centrum Rehabilitacji BREMED zaprasza na turnusy rehabilitacyjne osoby potrzebujące rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej i ortopedycznej. Nie jesteśmy SPA. Poprzez intensywny program rehabilitacyjny, wspólny wysiłek nasz i pacjenta szybko przywracamy zdolności motoryczne naszych pacjentów. Walczymy z niedowładem, paraliżem spowodowanym wylewem, udarem, złamaniami oraz innymi schorzeniami.

Jako początek lub kontynuację leczenia i rehabilitacji poszpitalnej oferujemy między innymi:
  • pobyt dobowy
  • pobyt dzienny
  • pobyt ambulatoryjny

Dysponujemy szeroką gamą zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masażu, nowoczesnym sprzętem do rehabilitacji medycznej, a nad zdrowiem i dobrym samopoczuciem Pacjentów czuwa wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów. Prowadzimy zajęcia gimnastyki indywidualnej dla poszczególnych jednostek chorobowych oraz gimnastykę grupową. Oferujemy możliwość korzystania z terapii indywidualnych.

Zabiegi wykonywane są w komfortowych salach ćwiczeń i gabinetach zabiegowych, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, zapewniając tym samym maksimum komfortu oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Pacjenci stacjonarni przebywaj w komfortowych pokojach jedno lub dwuosobowych z łazienką, wyposażonych w elektronicznie sterowane łóżka rehabilitacyjne z systemem przywoławczym, TV, bezpłatny dostęp do internetu oraz objęci są opieką pielęgnacyjną i opiekuńczą. Materace przeciwodleżynowe na wyposażeniu. Profilaktyka przeciwodleżynowa. Leczenie odleżyn.

Budynek pozbawiony jest wszelkich barier architektonicznych i jest perfekcyjnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Budynek z własnym bezpłatnym parkingiem, monitorowany.

Oferujemy:

TURNUSY PO UDARZE MÓZGU

TURNUSY PO ENDOPROTEZIE BIODRA
TURNUSY REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA
TURNUSY PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM
TURNUSY DLA OSÓB STARSZYCH (GERIATRYCZNE)

Prowadzimy intensywne turnusy rehabilitacyjne. Czekamy na osoby ukierunkowane na intensywną rehabilitację i odpoczynek w spokojnej okolicy po intensywnym dniu wypełnionym zabiegami.