Turnusy Rehabilitacyjne


Centrum Rehabilitacji BREMED zaprasza na turnusy rehabilitacyjne osoby potrzebujące rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej i ortopedycznej. Nie jesteśmy SPA. Poprzez intensywny program rehabilitacyjny, wspólny wysiłek nasz i pacjenta szybko przywracamy zdolności motoryczne naszych pacjentów. Walczymy z niedowładem, paraliżem spowodowanym wylewem, udarem, złamaniami oraz innymi schorzeniami.

Jako początek lub kontynuację leczenia i rehabilitacji poszpitalnej oferujemy między innymi:
  • pobyt dobowy
  • pobyt dzienny
  • pobyt ambulatoryjny

Dysponujemy szeroką gamą zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masażu, nowoczesnym sprzętem do rehabilitacji medycznej, a nad zdrowiem i dobrym samopoczuciem Pacjentów czuwa wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów. Prowadzimy zajęcia gimnastyki indywidualnej dla poszczególnych jednostek chorobowych oraz gimnastykę grupową. Oferujemy możliwość korzystania z terapii indywidualnych.

Zabiegi wykonywane są w komfortowych salach ćwiczeń i gabinetach zabiegowych, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, zapewniając tym samym maksimum komfortu oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Pacjenci stacjonarni przebywaj w komfortowych pokojach jedno lub dwuosobowych z łazienką, wyposażonych w elektronicznie sterowane łóżka rehabilitacyjne z systemem przywoławczym, TV, bezpłatny dostęp do internetu oraz objęci są opieką pielęgnacyjną i opiekuńczą. Materace przeciwodleżynowe na wyposażeniu. Profilaktyka przeciwodleżynowa. Leczenie odleżyn.

Budynek pozbawiony jest wszelkich barier architektonicznych i jest perfekcyjnie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Budynek z własnym bezpłatnym parkingiem, monitorowany.

Oferujemy:
TURNUSY PO UDARZE MÓZGU
TURNUSY REHABILITACJI KRĘGOSŁUPA
TURNUSY PO ZABIEGU LUB URAZIE ORTOPEDYCZNYM
TURNUSY DLA OSÓB STARSZYCH (GERIATRYCZNE)

Prowadzimy intensywne turnusy rehabilitacyjne. Czekamy na osoby ukierunkowane na intensywną rehabilitację i odpoczynek w spokojnej okolicy po intensywnym dniu wypełnionym zabiegami.