Dzienny Dom Seniora


 

senior brzeziny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin osób dotkniętych problemami wieku podeszłego i chorobami otępiennymi, postanowiliśmy zaoferować pomoc w formie dziennej opieki nad seniorami w dniach i godzinach dostosowanych do Państwa potrzeb. Skorzystanie z takiej formy opieki umożliwi rodzinom chorych na prowadzenie normalnej pracy zawodowej, wygospodarowanie czasu niezbędnego do załatwienia formalności urzędowych i innych spraw codziennych bez obaw o samopoczucie i zdrowie bliskiego.

Nad Pacjentami przebywającymi w naszym ośrodku czuwa odpowiednio wykwalifikowany personel. Chory otrzymuje wyżywienie i ma możliwość wzięcia udziału w prowadzonej w ciągu dnia terapii.

Podopieczni mogą przebywać w Ośrodku od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. W tych godzinach oferujemy pobyt stały (pon-pt), w wybrane dni tygodnia lub pobyt godzinowy. W ramach naszej oferty zapewniamy domowy obiad, podwieczorek oraz napoje, a także okresowe wizyty lekarza psychologa. Warto wspomnieć również o światłoterapii, z której mogą korzystać Seniorzy przebywający w placówce.

Pakiet Pobytu Dziennego obejmuje:

  • opiekę wykwalifikowanego personelu;
  • uczestnictwo w terapii zajęciowej dostosowanej do możliwości oraz potrzeb Pacjenta: terapia zajęciowa, muzykoterapia, trening funkcji poznawczych, treningi samoobsługi, umiejętności społecznych, fizjoterapia;
  • wyżywienie

Za odpowiednią dopłatą istnieje możliwość odbioru chorego z domu oraz odwiezienia go z powrotem na umówioną godzinę.

Koszt pobytu dziennego: 90 zł

Oferujemy także całodobową opiekę dla osób starszych.