Centrum Rehabilitacji


Poprzez intensywny program rehabilitacyjny, wspólny wysiłek nasz i pacjenta szybko przywracamy zdolności motoryczne naszych pacjentów. Walczymy z niedowładem, paraliżem spowodowanym wylewem, udarem, złamaniami oraz innymi schorzeniami.

 

Jako początek lub kontynuację leczenia i rehabilitacji poszpitalnej oferujemy między innymi:
  • pobyt dobowy
  • pobyt dzienny
  • pobyt ambulatoryjny

Rehabilitacja

Pełny zakres porad i zabiegów z zakresu rehabilitacji narządu ruchu. Dysponujemy przestronną salą gimnastyczną dobrze wyposażoną w sprzęt do kinezyterapii oraz gabinetami do fizykoterapii i gabinetem masażu klasycznego. Pomagamy pacjentom ze schorzeniami kręgosłupa i narządu ruchu. Tutaj, leczenie rehabilitacyjne odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego, w warunkach poza szpitalnych w wyjątkowej atmosferze z gabinetami zabiegowymi i pokojami wypoczynkowymi o unikalnym wystroju.

Turnusy rehabilitacyjne

Pod opieką doświadczonego zespołu lekarzy i terapeutów przygotowane są specjalne programy leczenia, oparte na dostępnych w ośrodku około 50 zabiegach rehabilitacyjnych, pozwalające na skrócenie czasu zmagania się z bólem i niesprawnością fizyczną.

Wszechstronne usługi secjalistyczne

Kardiolog, chirurg,chirurg naczyniowy, ortopeda, pediatra, ginekolog, laryngolog, neurolog, neurochirurg, gastrolog, dermatolog, wenerolog, nefrolog, urolog, onkolog, psycholog, psychiatra, lekarz rehabilitacji.

Kometencje

Wszyscy zatrudnieni u nas lekarze są specjalistami drugiego stopnia w swojej dziedzinie, z długoletnią praktyką i dużym doświadczeniem.

Dogodny dostęp

Wizyty rezerwowane są telefonicznie na określoną godzinę, co istotnie oszczędza czas.

Badania analityczne

Pełny zakres badań biochemicznych, hormonalnych, oznaczenie markerów nowotworowych, przeciwciał.
Nasza Kadra to doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Brzezinach ok 15 km od Łodzi przy głównej trasie Łódź – Warszawa.