Nici HialuronoweNICICzym są nici hialuronowe?

Nici hialuronowe to rozwiązanie estetyczne pozwalające w nowatorski sposób wykorzystać kwas hialuronowy do modelowania twarzy. Opiera się na stworzeniu specjalnego „rusztowania” dla skóry poprzez wprowadzenie preparatu do wybranych obszarów i przywrócenie im harmonijnych kształtów. Kwas hialuronowy ma silnie działanie nawilżające i zatrzymujące wodę w naskórku. Wypełnia braki w objętości tkanki, podnosi i uwypukla skórę. Przywraca jędrność, napięcie i elastyczność.

Na czym polega innowacyjność tej metody?

Nici hialuronowe zapewniają najbardziej precyzyjne wykorzystanie kwasu hialuronowego w zabiegach modelujących owal twarzy i wypełniających różne jej obszary.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wprowadza kwas hialuronowy specjalną techniką w wybrane miejsca na twarzy – w okolice policzków, podbródka i brody. Stosuje do tego celu mikrokaniulę, która dostarcza preparat do obszarów poddawanych zabiegowi w postaci nici wypełniających linię wzdłuż twarzy. Wszczepiony kwas od razu liftinguje skórę i modeluje owal twarzy.

Co będziesz odczuwać podczas zabiegu?

Zabieg jest bezbolesny – znieczulenie jest podawane jednocześnie z wprowadzaniem nici w strukturę skóry.

Jakie zapewnia efekty?

Zabieg powstrzymuje opadanie skóry spowodowane wpływem sił grawitacyjnych, łagodzi i zmiękcza rysy twarzy oraz wypełnia ubytki tkanki. To kompleksowa procedura odmładzająca i odbudowująca kształt twarzy: unosi kąciki brwi, oczu i ust, poprawia objętość policzków, wyszczupla i przywraca owal oraz zmniejsza głębokość bruzd i zmarszczek. Poprawie wyglądu towarzyszą natychmiastowe efekty ujędrniające i nawilżające.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około 20 minut.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i niewielki obrzęk – wszystkie objawy zanikają po kilku dniach.

Czy procedura wymaga specjalnych przygotowań?

Nie, jest to rozwiązanie estetyczne należące do grupy tzw. „zabiegów lunchowych” – nie wymaga specjalnych przygotowań, jego przeprowadzenie jest szybkie i cechuje go brak okresu rekonwalescencji. Jedynie na trzy dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny i leków przeciwzapalnych.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Ciążą, stany zapalane skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, tendencje do powstawania blizn przerostowych.Na trzy dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny i leków przeciwzapalnych. Należy podkreślić, ze kwas hialuronowy to naturalny związek chemiczny obecny w naszym organizmie, dlatego jest bio-kompatybilny oraz zapewnia minimalne ryzyko wystąpienia komplikacji i efektów niepożądanych

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu:

Kwas hialuronowy to jeden z najpopularniejszych wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej. To naturalny związek chemiczny obecny w naszym organizmie, dlatego jest bio-kompatybilny oraz zapewnia minimalne ryzyko wystąpienia komplikacji i efektów niepożądanych.

CENA 1600 zł